O výzve

Nezisková organizácia Pierott vyhlasuje výzvu na pomoc deťom z neúplných rodín, rodín ktoré žijú v existenčnej kríze a starším ľuďom. Prostredníctvom finančných darov im nakúpime a rozvezieme základné potraviny, vitamíny, hygienické pomôcky a pomôcky na rozveselenie a edukáciu detí.

Ideme pomôcť najzraniteľnejším, ktorí si nevedia pomôcť sami.

Pomohli sme

p. Yuliia - Košice
p. Mária - Košice
p. Martina - Prešov
p. Jana - Prešov

Výzvu podporili

Často kladené otázky

Za iniciatívou Bude to dobre stojí slovenská nezisková organizácia PIEROTT, ktorá pomáha deťom a rodinám od roku 2013. Viac sa o tejto organizácii môžete dozvedieť tu: www.pierott.com

Neúplná rodina, kde sa o deti stará iba jeden rodič. Dôchodcovia, ktorí majú problém urobiť si nákup sami. Ľudia, ktorí sú v povinnej karanténe. Rodiny, ktoré sa kvôli pandémii ocitli v existenčnej kríze. (strata príjmu)

Nevieme pomôcť všetkým. Naša pomoc je závislá od vyzbieraných prostriedkov. O tom, komu a ako sa pomôže, rozhodne tím ľudí z neziskovej organizácie PIEROTT. Každú žiadosť preverujeme a individuálne posudzujeme, aby sme si boli istí, že Vaša pomoc skončila naozaj tam, kde je najviac potrebná.

Zakúpime a rozvezieme základné potraviny, hygienické potreby a pomôcky na rozveselenie a edukáciu detí tým rodinám a jednotlivcom, ktorí to v tomto období najviac potrebujú.

Vyplňte prosím formulár na tomto webe. Posúdime každý zodpovedne vyplnený formulár.

Ako fyzická alebo právická osoba môžete výzvu podporiť prostredníctvom nášho bankového účtu. Alebo nás kontaktujte prostredníctvom e-mail: pomoc@budetodobre.sk

O pomoci ľuďom budeme radi informovať na FB stránke: Pierott – nezisková organizácia

Pomôžte a zdieľajte na svojich stránkach

#budetodobre